lokalne pozycjonowanie

Pozwól znaleźć się swoim klientom lokalnie w Miejsca Google (mapki google)

Jak zapewne wiesz, setki zainteresowanych klientów każdego miesiąca szukają Twoich usług i produktów lokalnie. Zapewniamy umieszczenie i utrzymanie wpisu Twojej firmy w wynikach lokalnych Miejsca Google. Wyniki te pojawiają się na konkretne zapytania do wyszukiwarki Google z dodatkiem lokalizacji np. nieruchomości szczecin.

Zapytaj jakie słowa kluczowe mogą być dla Ciebie najlepsze, podpowiemy jak dobrać je optymalnie, by jeszcze więcej klientów trafiło na Twoją stronę.

Dlaczego warto?

1. Miejsca Google wyświetlają się na wybrane słowa kluczowe przed wynikami naturalnymi

2. Statystyki informują iż 85% wszystkich zapytań do Google jest o lokalne usługi i produkty

3. Klienci bardziej ufają wynikom mapek niż wynikom naturalnym oraz kampanii AdWords

4. Bez dużych nakładów finansowych, możesz znaleźć się na pierwszej stronie Google. 

Zapewniamy 100% gwarancji wyników oraz krótkie terminy realizacji zlecenia (do 50 dni). Nie pobieramy żadnych opłat aktywacyjnych, dopóki wymagana pozycja nie zostanie osiągnięta. Nasze opłaty są naliczane dokładnie za każdy dzień promocji Twojej Firmy. Zapewniamy codzienne sprawdzanie pozycji w Google, wyniki dostępne są dla Ciebie w panelu klienta. Podłączymy dla Ciebie Statystyki Google Analitics, będziesz na bieżąco obserwował odwiedziny swojej strony www.

Dla wymagających

Jeśli jesteś już w mapie ze swoją firmą na 1 stronie Google ale chcesz być na wyższej pozycji, możesz z nami to zrealizować. Zadzwoń do nas, my przygotujemy dla Ciebie ofertę na wyższą pozycje w rankingu mapy. Cena uzależniona jest od wymaganej pozycji oraz od wpisów konkurencji.

Wycena inwestycji

Cena wyświetlania na 1 stronie Google w mapie już od 4 zł netto/ dzień bez limitu kliknięć. Cena zależna jest od miasta i konkurencji na dane słowo kluczowe. Zapytaj nas, jaka będzie cena za Twój wpis w mapie na pierwszej stronie wyszukiwarki Google.