Coraz więcej firm tworzy lub rozbudowuje posiadane serwisy www, aby w jak najlepszym stopniu zaspokajały potrzeby potencjalnych klientów i pozwoliły wyróżnić się spośród gąszczu konkurencyjnych stron. Nie zawsze to się udaje i po stworzeniu pięknej wizualnie strony nie zauważamy zwiększenia odwiedzin strony, wzrostu sprzedaży, nie odzyskujemy zainwestowanych pieniędzy. W celu zaoszczędzenia Państwu wymienionych nieprzyjemności, jak i środków finansowych proponujemy przeprowadzenie kompleksowego audytu wykonanego przez naszych specjalistów. Nasza firma od 4 lat działa w branży pozycjonowania w różnych wyszukiwarkach internetowych.

Swoje doświadczenie zdobywaliśmy i zdobywamy codziennie, promując strony naszych klientów w wielu branżach. Klientom, którzy wybiorą usługę audytu w wyszukiwarkach przedstawimy szczegółowe wytyczne dotyczące: zmian w ich serwisach, wyboru sprofilowanej reklamy, najtrafniejszego doboru słów kluczowych, zachowań potencjalnych klientów ich witryn, analizy najsilniejszych konkurentów w danej branży, propozycję dalszych działań wspomagających budowanie marki w internecie.

Zaoszczędzony dzięki audytowi czas i pieniądze, mogą wpłynąć na konkurencyjność Twojej firmy i przełożyć się na wymierne korzyści. Dlaczego nie skorzystać z rady specjalistów od razu? Czy stać Ciebie i Twoją firmę na eksperymentowanie?

Usługa kompleksowego audytu strony internetowej obejmuje:

analizę i optymalizację kodu strony pod kątem wyszukiwarek internetowych,
analizę internetową pozycji Twojej strony w wyszukiwarkach i rankingach internetowych,
analizę internetową pozycji Twoich najsilniejszych konkurentów w wyszukiwarkach i rankingach internetowych,
analizę aktywności Twoich potencjalnych klientów w wyszukiwarkach internetowych,
zestaw optymalnych słów kluczowych dla pozycjonowanej strony,
propozycję kierunku pozycjonowania Twojej strony,

Nasi specjaliści dokonają gruntownej analizy Twojej strony internetowej i stron konkurencji, wnioski i propozycje zamieszczą w raporcie który pozwoli Ci skutecznie zaplanować kampanię reklamową i wykorzystać informacje zanim zlecisz działania marketingowe. Nie trać czasu i pieniędzy na nieskuteczne akcje – zaufaj specjalistom z Deja Design&Marketing.

Szczegółowy audyt Twojej strony www. wraz z analizą trzech wybranych firm konkurencji w najpopularniejszych wyszukiwarkach (google, onet, wp), to koszt 599 zł netto.

Aby zamówić audyt lub dowiedzieć się więcej na temat oferty skontaktuj się z naszymi konsultantami